Czy warto inwestować w droższe programy do zarządzania? – FaciliTime™

Witaj świat

Data artykułu

Czy warto inwestować w droższe programy do zarządzania?

Wdrożenie nowoczesnego systemu zarządzania firmą to dość znaczący wydatek i konieczność wprowadzenia istotnych zmian w prowadzonej dotychczas działalności. Jest to jednak inwestycja, która przynosi firmie sporo korzyści, jeśli tylko wybierze się właściwe rozwiązanie. Czym charakteryzuje się dobry program do zarządzania firmą?

Czy opłaca się inwestować w profesjonalne oprogramowanie?

Darmowa aplikacja na dłuższą metę nie zda egzaminu, ponieważ zapewnia ona dostęp jedynie do tych podstawowych funkcji, a to za mało, by firma faktycznie zanotowała znaczący wzrost wydajności. W profesjonalnym programie do zarządzania jest dużo więcej funkcji, a aplikacja

FaciliTime™ jest dodatkowo udostępniona w różnych wersjach, dostosowanych do konkretnej branży. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że dostępne w systemie opcje uwzględniają wszystkie istotne kwestie związane z realizacją zleceń, jak przeglądy samochodów, BHP, certyfikaty, uprawnienia pracowników.

Tak skonstruowana aplikacja pozwala szybko planować nowe zadania, nadzorować ich przebieg, optymalizować budżet. Aplikację można zainstalować także na urządzeniach mobilnych, jest więc zapewniona sprawna komunikacja z pracownikami terenowymi oraz kierowcami.

Wdrożenie odpowiedniego oprogramowania może zwiększyć zyski firmy nawet o kilkadziesiąt procent, co pokazuje, że koszty związane z zakupem droższego systemu w dłuższej perspektywie się zwrócą, a firma będzie się dynamicznie rozwijać i zyskiwać coraz mocniejszą pozycję na rynku.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze programu?

Wysoka cena nie jest jedynym wyznacznikiem tego, że aplikacja rzeczywiście się sprawdzi. Wybierając program należy zwrócić uwagę na to, czy da się go zintegrować z popularnymi dostawcami jak Google i Microsoft, jak wygląda dostępność aktualizacji oraz czy jest to program intuicyjny i wygodny w obsłudze – na niewiele się zdadzą nowoczesne rozwiązania, jeśli pracownicy nie będą potrafili z nich korzystać. Jeśli zaś chodzi o funkcje, to istotna jest nie tyle ich liczba, co dopasowanie do potrzeb firmy, nie warto bowiem płacić za opcje, z których później i tak nie będzie się korzystać. Dobrą praktyką są wersje demo – aplikację FaciliTime™ można przetestować za darmo i dzięki temu przekonać się, jak usprawni ona pracę całego przedsiębiorstwa.