Usługi elektryczne – FaciliTime™

Usługi elektryczne

Skuteczny i prosty

Twoja firma rozwija się, pozyskujesz więcej zleceń i przybywa Ci zadań organizacyjnych? Dzięki aplikacji Facilitime skutecznie zaczniesz kontrolować działalność serwisu, plan wykonania zleceń oraz historię kontaktu z klientami.

Stworzyliśmy program, ponieważ bardzo dobrze wiemy z jakimi problemami borykają się serwisy oraz firmy oferujące usługi elektryczne. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji możesz nadzorować etapy realizacji zleceń, mierzyć czas wykonywania poszczególnych działań i optymalizować budżet.

Dla serwisu oraz usług elektrycznych

Mobilna aplikacja Facilitime umożliwia zarządzanie firmą od kontroli najmniejszego zlecenia do fakturowania oraz pozyskania nowych klientów. Ponadto co miesiąc aplikacja wzbogaca się o nowe pomocne funkcje. W aplikacji możesz zachować wszelkie informacje, nawet certyfikaty pracowników, dzięki czemu zlecenie przydzielisz najbardziej wykwalifikowanej osobie, co jest szczególnie ważne w branży usług elektrycznych.

Naszym celem jest nie tylko pomóc Twojej firmie optymalizować procesy, ale również znaleźć innych podwykonawców lub klientów. Zamów bezpłatną demonstrację już dzisiaj i zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami programu Facilitime!

Masz pytania?

Wspieraj swoich pracowników, wzmacniaj relacje z klientami

Blog

Ostatnie wpisy