Image

Skuteczny i prosty

Twoja firma rozwija się, pozyskujesz więcej zleceń i przybywa Ci zadań organizacyjnych? Dzięki aplikacji Facilitime skutecznie zaczniesz kontrolować działalność serwisu, plan wykonania zleceń oraz historię kontaktu z klientami.

Stworzyliśmy program, ponieważ bardzo dobrze wiemy z jakimi problemami borykają się serwisy oraz firmy oferujące usługi elektryczne. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji możesz nadzorować etapy realizacji zleceń, mierzyć czas wykonywania poszczególnych działań i optymalizować budżet.

Dowiedz się więcej
Image

Dla serwisu oraz usług elektrycznych

Mobilna aplikacja Facilitime umożliwia zarządzanie firmą od kontroli najmniejszego zlecenia do fakturowania oraz pozyskania nowych klientów. Ponadto co miesiąc aplikacja wzbogaca się o nowe pomocne funkcje. W aplikacji możesz zachować wszelkie informacje, nawet certyfikaty pracowników, dzięki czemu zlecenie przydzielisz najbardziej wykwalifikowanej osobie, co jest szczególnie ważne w branży usług elektrycznych.

Naszym celem jest nie tylko pomóc Twojej firmie optymalizować procesy, ale również znaleźć innych podwykonawców lub klientów. Zamów bezpłatną demonstrację już dzisiaj i zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami programu Facilitime!

Dowiedz się więcej

Odkryj różnicę jaką może dokonać FaciliTime™ w Twojej firmie

Poznaj cenę

Create A product first!

Woo Single #2

Model - ,

$2.00

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Color

Quantity

Size