Oprogramowania dla serwisu – znajdź skuteczne oprogramowanie dla potrzeb Twojej firmy! – FaciliTime™

Witaj świat

Data artykułu

Oprogramowania dla serwisu – znajdź skuteczne oprogramowanie dla potrzeb Twojej firmy!

Każda firma chce się rozwijać, a sposób zarządzania przedsiębiorstwem ma wielki wpływ na osiągane wyniki. Jak można poprawić swoją wydajność? Dziś trudno to sobie wyobrazić bez profesjonalnego oprogramowania do zarządzania serwisem. Jak jednak wybrać to najlepsze rozwiązanie?

Czego potrzebuje firma?

Dobre oprogramowanie ma szeroki wybór praktycznych funkcji, zapewnia inteligentne zarządzanie zasobami, pozwala zwiększyć wydajność pracy i ułatwia tworzenie harmonogramów. To jednak ogólne założenia, a każda firma ma swoje wymagania, w zależności od branży, liczby pracowników, lokalizacji i zasięgu działania. Profesjonalne oprogramowanie jest płatne, więc trzeba dobrać aplikację dopasowaną do potrzeb konkretnej firmy, tak by nie płacić niepotrzebnie za zbędne funkcje.

Trzeba też wziąć pod uwagę urządzenia, na jakich pracować będzie zespół, i czy do kosztów związanych z zakupem programu nie dojdą jeszcze wydatki na nowy sprzęt. Do tego dochodzi jeszcze – do usunięcia wdrożenie oprogramowania, czyli następny wydatek, oraz szkolenie pracowników w zakresie obsługi aplikacji. Warto przy tym wziąć pod uwagę najbliższą przyszłość firmy – jeśli w nieodległych planach jest ekspansja działalności i zatrudnienie nowych pracowników, wybierana aplikacja powinna to uwzględniać, w przeciwnym razie wdrażanie nowych rozwiązań będzie bardzo kosztowne.

Nie w każdym przypadku potrzebna jest mocno rozbudowana aplikacja, zwłaszcza gdy serwisanci pracują w trudnym terenie i nie mają dostępu do internetu – w takich warunkach mobilna aplikacja ma ograniczone możliwości. – do usunięcia

Jaka aplikacja zda egzamin?

Zbyt skomplikowane, trudne w obsłudze programy są dość marnym wsparciem dla firmy, bo kosztują wiele, załoga ma problem żeby się wdrożyć w jego sprawną obsługę, a możliwości aplikacji są wykorzystywane tylko częściowo. Problematyczna będzie także aplikacja, której nie da się zintegrować z największymi dostawcami jak Microsoft, lub dostawca oprogramowania nie zapewnia aktualizacji.

Aplikacja FaciliTime jest wygodna i intuicyjna w obsłudze, a jej zalety można sprawdzić w praktyce, korzystając z bezpłatnego okresu testowego. Jest to kompletne rozwiązanie, które bardzo ułatwia planowanie zadań i zarządzanie firmą, a funkcje programu są dostosowane do specyfiki wybranej branży.