Funkcje

NASZ REWOLUCYJNY SYSTEM MOBILNYCH PRACOWNIKÓW

Sercem FaciliTime™ jest nasza mobilna aplikacja dla pracowników. Bezproblemowo łączy pracowników biurowych i mobilnych, zapewniając pełny wgląd w każdą pracę, od wyceny po fakturowanie. Aplikacja może również zawierać dostosowane przepływy pracy, certyfikaty i wszystkie inne dokumenty, których zwykle potrzebujesz.

Dzięki FaciliTime™ łatwo jest zaplanować, zarządzać, planować i śledzić mobilną siłę roboczą i operacje transportowe.

Obsługa połączeń i CRM

Zarządzaj i powiększaj bazę klientów dzięki naszemu w pełni zintegrowanemu CRM. Zapewniając natychmiastowy dostęp do danych klientów, łatwe zarządzanie sprawami oraz zautomatyzowane szablony.

Sprzedaż i marketing

Zwiększ swoją aktywność sprzedażową dzięki pełnej widoczności lejków sprzedaży zespołu, kompletnym raportom

Planuj i wysyłaj

Z łatwością zarządzaj wszystkimi zleceniami i korzystaj z naszego inteligentnego Asystenta planowania, przydziel setki zleceń jednocześnie do pracowników którzy najbardziej odpowiadają parametrom.

Sieć FaciliTime

Sieć FaciliTime™ to bezproblemowy sposób na łączenie się z innymi firmami korzystającymi z naszego systemu. Dzięki wspólnej platformie technologicznej możesz poszerzyć swój wspólny zasięg i odkrywać nowe możliwości handlowe.

Portal klienta

Portal FaciliTasker™ sprawi, że Twoi klienci poczują się pod kontrolą – dzięki łatwej rezerwacji pracy, postępom w pracy na żywo i pełnemu dostępowi do danych dotyczących poprzednich prac, w tym kart pracy i faktur.

Zlecenia i formularze

Dzięki FaciliTime™ Twoi pracownicy mogą śledzić niestandardowy przepływ pracy Twojej firmy i obsługiwać wszystkie istotne certyfikaty i dokumenty na ekranie – dzieląc się wszystkim z biurem i klientami na bieżąco. Zero papierkowej roboty, zero kłopotów.

Wiadomości i nawigacja

Twoje zespoły biurowe i mobilne mogą przez cały czas pozostawać w pełnej łączności. Udostępnianie wiadomości i aktualizacji za pośrednictwem naszej aplikacji FaciliTime™– a także wskazówek nawigacyjnych, aby dokładnie wiedzieć, gdzie znaleźć następną pracę.

Bezpieczeństwo i BHP

Dzięki dogłębnym danym o zachowaniu kierowców, oceną ryzyka online i opisom metod, a także alertom dotyczącym „odpowiedzi zagrożonych”, FaciliTime™ obejmuje zdrowie i bezpieczeństwo Twojego zespołu.

Powiadomienia

Nasz Kreator alertów ułatwia konfigurowanie alertów w całym systemie FaciliTime™. Obejmuje ważne codzienne czynności, w tym ruch pojazdów, status pracy i powiadomienia o ETA dla Ciebie i Twoich klientów za pośrednictwem poczty e-mail, SMS-a i wyskakujących okienek.

Odkryj różnicę jaką może dokonać FaciliTime™ w Twojej firmie

Magazyn i aktywa

Uzyskaj dane w czasie rzeczywistym na temat poziomu i lokalizacji Twojego magazynu; a także pełna historia sprzętu i możliwość przypisywania zapasów bezpośrednio do zleceń.

Śledzenie na żywo

Zobacz na pierwszy rzut oka całą swoją operację, korzystając z transmisji na żywo wszystkich zespołów terenowych za pośrednictwem przewodowego lub plug-and-go śledzenia pojazdów.

Zarządzanie flotą

Bezpiecznie zarządzaj danymi floty we wszystkich pojazdach, przyczepach, aktywach i sprzęcie. Eliminacja wielu zagrożeń związanych z inwestycją w pojazdy i codzienną pracą.

Finanse

Miej możliwość szybkiego tworzenia dokumentów finansowych. Generuj i udostępniaj faktury, wyceny, szacunki, zamówienia zakupu i noty kredytowe w ciągu kilku sekund. Dodaj koszty do typów zleceń, a system może zautomatyzować generowanie i wysyłanie faktur do Twoich klientów.

Karta czasu pracy

Śledzenie na żywo daje pełny obraz godzin pracy Twojego zespołu od momentu zalogowania się do rozpoczęcia pracy. Aby przedstawić wydatki, Twoi pracownicy mobilni po prostu robią zdjęcie rachunku i klikają kilka szczegółów. Łatwo.

Raportowanie

Nasz system generuje standardowe raporty zawierające wgląd na żądanie i kluczowe wskaźniki KPI potrzebne do zarządzania firmą. Raporty są generowane na podstawie aktualnych danych i mogą być przeglądane na żywo lub zaplanowane, aby były uruchamiane automatycznie i wysyłane do klientów wewnętrznych lub zewnętrznych.

Masz pytania?

Wspieraj swoich pracowników, wzmacniaj relacje z klientami