Funkcje – FaciliTime™

Funkcje

NASZ REWOLUCYJNY SYSTEM MOBILNYCH PRACOWNIKÓW

Sercem FaciliTime™ jest nasza aplikacja mobilna dla pracowników terenowych. Bezproblemowo łączy pracowników biurowych i mobilnych, zapewniając pełny wgląd w każde zadanie, od ofert po fakturowanie. Aplikacja może również zawierać niestandardowe przepływy pracy, certyfikaty i wszystkie inne dokumenty, których zwykle potrzebujesz.

Dzięki FaciliTime™ łatwo jest planować, zarządzać, planować i śledzić pracowników mobilnych i operacje transportowe.

Obsługa połączeń i CRM

Zarządzaj i rozwijaj swoją bazę klientów dzięki naszemu w pełni zintegrowanemu systemowi CRM. Zapewnia natychmiastowy dostęp do danych klientów, łatwe zarządzanie sprawami i zautomatyzowane szablony.

Sprzedaż i marketing

Zwiększ swoją aktywność sprzedażową dzięki pełnej widoczności lejków sprzedażowych Twojego zespołu, kompletnym raportom

Zaplanuj i wyślij

Z łatwością zarządzaj wszystkimi zamówieniami i korzystaj z naszego inteligentnego Asystenta planowania, przydzielaj setki zamówień jednocześnie pracownikom, którzy najlepiej pasują do parametrów.

Sieć FaciliTime

Sieć FaciliTime™ to bezproblemowy sposób łączenia się z innymi firmami korzystającymi z naszego systemu. Dzięki wspólnej platformie technologicznej możesz rozszerzyć swój wspólny zasięg i odkrywać nowe możliwości biznesowe.

Portal klienta

Portal FaciliTasker™ sprawi, że Twoi klienci poczują kontrolę – dzięki łatwej rezerwacji pracy, postępowi pracy na żywo i pełnemu dostępowi do danych z poprzedniej pracy, w tym kart pracy i faktur.

Zlecenia i karty pracy

Dzięki FaciliTime™ Twoi pracownicy mogą śledzić dostosowany przepływ pracy w Twojej firmie i obsługiwać wszystkie istotne certyfikaty i dokumenty na ekranie – udostępniając wszystko biuru i klientom w czasie rzeczywistym. Zero formalności, zero kłopotów.

Wiadomości i nawigacja

Twoje zespoły biurowe i mobilne mogą przez cały czas pozostawać w pełnej łączności. Dziel się wiadomościami i aktualizacjami za pośrednictwem naszej aplikacji FaciliTime™, a także wskazówek nawigacyjnych, aby dokładnie wiedzieć, gdzie znaleźć następną pracę.

Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy

Dzięki szczegółowym danym na temat zachowania kierowców, ocenom ryzyka online i opisom metod, a także alertom o „reakcjach zagrożonych”, FaciliTime™ obejmuje zdrowie i bezpieczeństwo Twojego zespołu.

Powiadomienia

Nasz Kreator alertów ułatwia konfigurowanie alertów w całym systemie FaciliTime™. Obejmuje ważne codzienne czynności, w tym ruch pojazdów, stan pracy i powiadomienia o ETA dla Ciebie i Twoich klientów za pośrednictwem poczty e-mail, SMS-ów i wyskakujących okienek.

Odkryj różnicę, jaką FaciliTime™ może wnieść do Twojej firmy

Magazyn i sprzęt

Uzyskaj dane w czasie rzeczywistym na temat poziomu i lokalizacji zapasów; a także pełną historię sprzętu i możliwość przypisania stanów magazynowych bezpośrednio do zamówień.

Śledzenie na żywo

Zobacz całą swoją operację w mgnieniu oka dzięki transmisji na żywo wszystkich zespołów terenowych za pośrednictwem przewodowego lub plug-and-go śledzenia pojazdów.

Zarządzanie flotą

Bezpiecznie zarządzaj danymi floty we wszystkich pojazdach, przyczepach, zasobach i sprzęcie. Wyeliminuj wiele zagrożeń związanych z inwestycjami w pojazdy i codziennymi operacjami.

Finanse

Mieć możliwość szybkiego tworzenia dokumentów finansowych. Generuj i udostępniaj faktury, wyceny, kosztorysy, zamówienia i noty kredytowe w kilka sekund. Dodaj koszty do typów zamówień, a system może zautomatyzować generowanie i wysyłanie faktur do Twoich klientów.

Czas pracy

Śledzenie na żywo daje pełny obraz godzin pracy Twojego zespołu od momentu zalogowania do rozpoczęcia pracy. Aby pokazać wydatki, Twoi pracownicy mobilni po prostu robią zdjęcie rachunku i klikają kilka szczegółów. Łatwy.

Raportowanie

Nasz system generuje standardowe raporty zawierające spostrzeżenia na żądanie i kluczowe KPI potrzebne do zarządzania biznesem. Raporty są generowane na podstawie bieżących danych i mogą być przeglądane na żywo lub zaplanowane do automatycznego uruchamiania i wysyłania do klientów wewnętrznych lub zewnętrznych.

Masz pytania?

Wspieraj swoich pracowników, wzmacniaj relacje z klientami

Blog

Ostatnie wpisy