Zarządzanie serwisem i zleceniami, program do serwisu i zarządzania firmą – FaciliTime™

Zarządzanie serwisem i zleceniami, program do serwisu i zarządzania firmą

Zarządzanie serwisem

Firma dobrze funkcjonuje wtedy, gdy wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Zadania są jasno rozdzielone, wiadomo kto i za co jest odpowiedzialny, nie ma żadnych problemów z komunikacją. Jak jednak na tym zapanować? Dzięki naszej aplikacji organizacja pracy jest prostsza niż kiedykolwiek.

Dlaczego program do zarządzania firmą jest przydatny?

Przedsiębiorstwem wciąż można kierować tradycyjnymi metodami, ale wymaga to o wiele więcej wysiłku, jest większe ryzyko błędu i nie ma tej pewności, że ważne informacje na czas dotrą do odpowiednich osób. Z aplikacją FaciliTime™ tego zmartwienia nie ma, ponieważ jest to narzędzie, które nie tylko gwarantuje sprawne zarządzenie serwisem, ale też służy do komunikacji z pracownikami. Przesyłanie notatek i powiadomień, ustawianie alertów, zmiany w harmonogramie prac – to wszystko da się z pomocą naszej aplikacji realizować w czasie rzeczywistym.

W FaciliTime™ planowanie grafiku oraz tworzenie nowych zleceń jest znacznie prostsze, bo aplikacja automatycznie uwzględnia ważne dane, można korzystać z praktycznych szablonów, jest szybki dostęp do cenników, magazynu, floty pojazdów, potrzebnych dokumentów. Platforma zapewnia wygodne zarządzenie zleceniami i w dowolnym momencie da się sprawdzić, czy realizacja zadania przebiega zgodnie z planem.

Czy opłaca się inwestować w specjalny program?

Optymalizacja kosztów to wyzwanie dla każdej firmy. Nie chodzi jednak o to, by ciąć wszystkie wydatki, ale by robić to mądrze, a w tym pomaga odpowiedni program do zarządzania firmą. Przygotowana przez nas platforma gromadzi szereg przydatnych danych, na podstawie których można wprowadzić korzystne innowacje. Aplikacja przechowuje pełen zapis komunikacji z klientami oraz dokładną historię zleceń, do tego reaguje od razu na zmiany mogące mieć wpływ na przebieg zaplanowanych prac.

Program pomaga w wytyczaniu najkorzystniejszych tras dla firmowej floty pojazdów, co przekłada się na zwiększoną wydajność, terminowość oraz znaczące oszczędności. Pracownicy są w stałym kontakcie między sobą i dzięki temu nie wykonują niepotrzebnie tych samych obowiązków, a jeśli mają problem z dokończeniem swojego zlecenia, można błyskawicznie zareagować, bez czekania, aż przerodzi się to w poważniejszy kryzys.

Aplikacja sprawdzi się w każdym miejscu

Wielkim atutem naszej platformy jest dostosowanie jej do potrzeb konkretnej firmy. FaciliTime™ idealnie się sprawdza jako nowoczesny program do serwisu, ponieważ koncentruje się na szczegółach – można wybrać wersję dedykowaną wybranej branży. Nasza aplikacja uwzględnia specyficzne potrzeby firm usługowych i serwisowych, jest przy tym intuicyjna w obsłudze i można ją zainstalować na każdym urządzeniu mobilnym. Dbamy też o to, by swoim użytkownikom zapewniać niezbędne aktualizacje programu.

W aplikacji jest dostęp do CRM, rozbudowany system do zarządzania zleceniami, inteligentne funkcje podnoszące efektywność firmy Program obejmuje również system pracowników terenowych, którzy zyskują dostęp do takich narzędzi jak przechwytywanie podpisów, nawigacja, zdjęcia rachunków i opcja szybkiego zapisywania wydatków.

Masz pytania?

Wspieraj swoich pracowników, wzmacniaj relacje z klientami

Blog

Ostatnie wpisy