Usługi przeciwpożarowe – FaciliTime™

Usługi przeciwpożarowe

Skuteczny program dla serwisów ppoż

Prowadzisz serwis ppoż i systemów bezpieczeństwa? Twoje usługi są szczególnie ważne dla klientów, którzy muszą mieć pewność, że masz wszystko pod kontrolą i doskonale zorganizowane.

Dzięki Facilitime skutecznie będziesz kontrolować wydajność, konserwację i inspekcje systemów bezpieczeństwa, planować zadania dla serwisantów oraz mieć wgląd do ważnej dokumentacji takiej jak historia, zdjęcia oraz wyceny.

Dla serwisu systemów bezpieczeństwa

Dziś FaciliTime to kompleksowa aplikacja mobilna opracowana dla takich firm jak Twoja. Nie tylko stworzyliśmy jeden z najlepszych programów na rynku, ale także co miesiąc ulepszamy aplikację.

Facilitime – to nie tylko aplikacja w Twoim telefonie, to Korzystając z programu poznasz skuteczność poszczególnych serwisantów pracujących w terenie, zautomatyzujesz komunikację z klientami i pozyskasz nowych, będziesz mieć pełną kontrolę nad wydatkami oraz rzeczywistym czasem pracy serwisantów w terenie. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich klientów, umów się na demonstrację i przekonaj się o skuteczności FaciliTime!

Masz pytania?

Wspieraj swoich pracowników, wzmacniaj relacje z klientami

Blog

Ostatnie wpisy