CRM

Nasz w pełni zintegrowany CRM zapewnia widok 360˚ każdego konta, klienta, podwykonawcy i umowy. Dostarczaj pozytywne wrażenia dla klientów na każdym poziomie dzięki szeregowi dynamicznych funkcji CRM.

  • Zobacz informacje o kliencie i historię zleceń
  • Rejestruj zlecenia i czynności do wykonania na bieżąco
  • Szybka, wydajna obsługa i śledzenie połączeń
Zobacz abonamenty i ceny
Image

Kontakty

Rozwijaj swoją bazę danych dzięki prostej konfiguracji kontaktów, szybko znajduj kontakty w Mapach Google i uzyskaj przegląd wszystkich kontaktów i terytoriów. Ponadto utwórz wiele grup kontaktów, a także niestandardowe pola dla określonych danych.

Zgodność z RODO

Przeprowadzać zgodne z RODO zarządzanie danymi osób fizycznych w systemie, w tym preferencjami opt-in. Anonimizuj dane i dodawaj flagi, aby segmentować kontakty w celach finansowych lub marketingowych.

Zarządzanie notatkami

Rejestruj każde połączenie, e-mail i interakcję z klientem i nigdy nie trać kluczowych informacji. Udostępniaj i przydzielaj sprawy za pomocą niestandardowych zgłoszeń i notatek, a także @tagów, aby informować swoich ludzi na bieżąco.

Image

Niestandardowe pola

Teraz możesz przechowywać jeszcze więcej informacji o swoim kontakcie z FaciliTime. Dodanie pól niestandardowych obok standardowej nazwy i danych adresowych umożliwia uzyskanie dodatkowych informacji, takich jak profil LinkedIn.

Poznaj cenę

Dodatek do Microsoft Outlook

Gdy udostępniasz ważne informacje za pośrednictwem poczty e-mail, możesz dodać je do swoich notatek FaciliTime™ za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Nasz dodatek do programu Microsoft Outlook umożliwia bezproblemowe dołączanie wybranych wiadomości e-mail i dokumentów do programu Notes z poziomu aplikacji komputerowej Outlook lub usługi Outlook Online. Oznacza to, że ważne informacje mogą być przechowywane centralnie w programie Notes w CRM bez opuszczania programu Outlook, co ułatwia pracę zdalną i umożliwia dostęp każdemu użytkownikowi z laptopem lub urządzeniem oraz połączeniem internetowym.

Poznaj cenę
Image
Image

Szablony do zautomatyzowanej komunikacji

Twórz niestandardowe szablony, które automatyzują wiadomości e-mail i inną rutynową komunikację; w tym dynamiczne pola danych do spersonalizowanych informacji o kliencie i koncie.

Zobacz abonamenty i ceny

Dodatek do Microsoft Word

Nasz dodatek Microsoft Word zapewnia nowy poziom elastyczności tworzenia niestandardowych dokumentów i wiadomości e-mail. Twórz własne spersonalizowane dokumenty finansowe, certyfikaty, formularze BHP, karty pracy i e-maile. Pracując w programie Word, używasz słów kluczowych FaciliTime™, aby pobrać odpowiednie informacje, takie jak dane dotyczące pracy i klienta, odpowiedzi z kart pracy ze zdjęciami, koszty pracy i inne powiązane informacje. Połącz to ze wszystkimi funkcjami programu Word, aby stworzyć efektowny dokument. Gdy będziesz zadowolony z układu, szablon można przesłać do BigChange, gotowy i czeka na następny raz.

Poznaj cenę
Image
Odkryj różnicę jaką może dokonać FaciliTime™ w Twojej firmie
Poznaj cenę

Create A product first!

Woo Single #2

Model - ,

$2.00

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Color

Quantity

Size