Image

Zapisz wydatki w klika sekund

Po prostu zatrzaśnij paragon, wprowadź kwotę i szczegóły, a następnie prześlij. To sprawia, że zarządzanie wydatkami jest proste.

Poznaj cenę
Image

Zdjęcia i podpisy

Dowód pracy lub dostawy jest dostarczany poprzez przechwytywanie podpisu i robienie zdjęć przed, w trakcie i po pracy. Uzyskaj potrzebny dowód usługi lub dostawy bez kontaktu fizycznego.

Poznaj cenę
Image

Dodawaj części z magazynu lub katalogu

Dodawaj wstępnie zdefiniowane elementy do zlecenia na miejscu, w tym oferty dodatkowe, części i dodatkowe usługi. Masz również pełną widoczność zapasów i sprzętu związanego z każdym zadaniem.

Zobacz abonamenty i ceny

Ocena ryzyka i BHP

Pracownicy mobilni mogą przeglądać deklaracje metod i przeprowadzać oceny ryzyka, a wszystko to z podpisem elektronicznym. A jeśli to konieczne, zadania nie mogą zostać rozpoczęte, dopóki to nie zostanie zakończone.

Karty czasu pracy

Aplikacja pozwala rejestrować pełne dane dotyczące czasu pracy i frekwencji wraz z rozpoczęciem, zakończeniem i wszelkimi innymi czynnościami, które zdecydujesz się dodać, a następnie, w razie potrzeby, pełny grafik może zostać podpisany przez użytkownika i autoryzowany przez jego kierownika.

Dostęp do firmowego CRM

Przeglądaj i aktualizuj rekordy CRM, zgłoszenia, notatki i kontakty w podróży. I zobacz, które kontakty są w pobliżu.

Przegląd pojazdu przed podróżą

Jeśli zdecydujesz, Twoi mobilni pracownicy nie będą mogli rozpocząć pracy, dopóki nie przejdą kontroli bezpieczeństwa swojego pojazdu. Nasz system umożliwia tworzenie wielu kontroli bezpieczeństwa specyficznych dla pojazdu lub roli. Możesz także przeglądać poprzednie kontrole, przeglądać zaległe defekty oraz naprawiać lub uzgadniać problemy bezpośrednio z aplikacji.

Image

Dodaj formularze do zlecenia

Dołącz wiele arkuszy roboczych do jednego rodzaju pracy i kontroluj kolejność ich realizacji.

Rozgałęzienia warunkowe

Twój przepływ pracy jest automatycznie określany na podstawie reguł i zależności opartych na odpowiedziach. Zapewnia przestrzeganie właściwych procedur i dodaje warstwę inteligencji do bardziej złożonych procesów.

Pracuj offline

Aplikacja FaciliTime™ umożliwia zasobom mobilnym rozpoczęcie i zakończenie pracy, nawet gdy dane mobilne nie są dostępne. Dane są odsyłane po wznowieniu usługi danych mobilnych.

Biblioteka plików

Biblioteka plików FaciliTime™ daje Ci swobodę udostępniania dokumentów między biurem a zespołem terenowym – a także kontrolę nad wyborem, kto widzi każdy plik. Możesz przesłać dowolne dokumenty, w tym zasady firmy, certyfikaty organizacji handlowych, instrukcje użytkownika lub instrukcje instalacji części i wyposażenia lub dokumenty specyficzne dla miejsca. Ale to, co naprawdę wyróżnia naszą bibliotekę, to to, że możesz wyświetlić plik jako część pracy, a JobWatch automatycznie zapisze datę i godzinę, w której został wyświetlony, dzięki czemu idealnie nadaje się do dokumentów, takich jak oceny ryzyka.

Poznaj cenę
Image

Zablokowanie urządzenia

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Opcjonalne oprogramowanie blokujące urządzenie blokuje dostęp z nieautoryzowanych aplikacji lub funkcji urządzenia. Umożliwia również zdalne wsparcie ze strony zespołu obsługi klienta FaciliTime™.

Zaakceptuj, wstrzymaj lub odrzuć

Twój system można dostosować tak, aby zasoby mobilne mogły wstrzymywać i zawieszać zadania, a nawet odrzucać nowe zadania, jeśli nie są w stanie ich ukończyć.

Utwórz zlecenia w terenie

Pracownicy mobilni mogą tworzyć od podstaw nowe miejsca pracy w terenie, umożliwiając im szybkie reagowanie na pojawiające się wymagania klientów.

Stępel czasu i miejsca

Wszystkie działania są opatrzone znacznikiem czasu, co zapewnia zapis audytu, kiedy zadania zostały otrzymane i zaakceptowane – oraz kiedy zasób zaczął podróżować, przybył i rozpoczął pracę. Oznacza to dokładne rachunki dla klientów i dostarcza wszystkich faktów w przypadku zapytania klienta.

Informacje w czasie rzeczywistym

Aktualizacje i odpowiedzi w arkuszach są wysyłane do Twojego biura w czasie rzeczywistym, dzięki czemu mają prawdziwy wgląd w postępy w realizacji planu.

Powiadomienia dla pracowników mobilnych

Skonfiguruj niestandardowe alerty dla pracowników mobilnych, informując ich, że zadanie jest zagrożone przekroczeniem, dzięki czemu będą oni informowani o potrzebach zarządzania oczekiwaniami klientów.

Dzwoń bezpośrednio z aplikacji

Kliknij numer telefonu klienta w aplikacji, aby nawiązać połączenie za pomocą urządzenia mobilnego (wymaga karty SIM z obsługą głosu).

Kontakt z FaciliTime™

Gdy tylko potrzebują pomocy, użytkownicy mogą po prostu nacisnąć przycisk pomoc FaciliTime™ w aplikacji, aby natychmiast zgłosić prośbę o pomoc.

Image

Podpisy bezdotykowe

Dzięki FaciliTime™ łatwo jest podpisać niezbędne prace, zachowując jednocześnie dystans społeczny. Zamiast podpisywania przez klientów urządzenia inżyniera, nasza funkcja NoTouch Signature umożliwia pracownikom terenowym udostępnianie łącza do przechwytywania podpisów za pośrednictwem poczty e-mail, WhatsApp, SMS lub dowolnej aplikacji, z której korzystają Twoi klienci. Dzięki temu mogą podpisać pracę na swoim własnym urządzeniu, a nie na urządzeniu inżyniera – a nawet zdalnie, jeśli nie ma ich na miejscu.

Zobacz abonamenty i ceny

Automatyka zleceń

Jeśli zadanie nie zostanie ukończone, nasza automatyczna funkcja Follow on Jobs automatycznie zaplanuje dodatkowe zadanie. Nasza niestandardowa automatyzacja przenosi informacje, takie jak kontakt w sprawie pracy, szczegóły dotyczące oryginalnej pracy, umiejętności, ograniczenia, pozycje finansowe, oryginalne komentarze pracowników mobilnych i inne istotne szczegóły. Oszczędzasz cenny czas i administrację, podczas gdy Twoi pracownicy terenowi dokładnie wiedzą, co muszą zrobić.

Image
Odkryj różnicę jaką może dokonać FaciliTime™ w Twojej firmie
Poznaj cenę

Create A product first!

Woo Single #2

Model - ,

$2.00

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Color

Quantity

Size