Mapa - ikona

Mapa

W szybki sposób sprawdzisz położenie Twojej floty oraz techników. pracownicy biurowi mają pełną widoczność lokalizacji pracowników terenowych i realizację założonego planu.

Flota - ikona

Flota

Zarządzaj wszystkimi danymi floty pojazdów, aktywami i sprzętem. Proaktywne powiadomienia dostarczą Ci informacji wszystkich ważnych informacji o Twoich pojazdach. Dostaniesz informacje o otwartych usterkach, drogomierzu, baku, corocznych badaniach techniczny, podatku drogowym, ważności ubezpieczenia.

Zasoby - ikona

Zasoby

Wprowadź dane o badaniach lekarskich swoich pracowników, informacje o ich umiejętnościach, zdobytych certyfikatach z datami wydania i wygaśnięcia. System poinformuje Cię o zbliżającym się terminie powtórzenia badań, czy prośbie o urlop od techników wysłaną przez aplikację mobilną.

Zlecenia - ikona

Zlecenia

Szybko zaplanuj i wyślij zlecenie. System jest ... Twórz opisy zleceń i ich listy kontrolne. Twój technik będzie miał do wykonania konkretne zadania a Ty dokładnie wiesz w którym momencie je wykonał.

Magazyn - ikona

Magazyn

FaciliTime zapewnia kompleksowe zarządzanie magazynem, środkami trwałymi, wyposażeniem i ich przepływem. Wszystkie materiały i sprzęt używany podczas pracy jest rejestrowany.

Kontakty - ikona

Kontakty

Zarządzaj gospodarką magazynową sprawnie i przejrzyście. FaciliTime™ Serwis umożliwi Ci tworzenie listy magazynów i zarządzanie stanami towarów w każdym z nich.

Wiadomości - ikona

Wiadomości

Czat wewnątrz aplikacji pozwala na szybki przepływ danych między różnymi pracownikami terenowymi, pracownikami biurowymi, dyspozytorami a nawet klientami, Opcja tworzenia grupowej rozmowy pozwoli na przepływ informacji w określonym kręgu, co optymalizuje ich czas pracy i dostęp do informacji tu i teraz. Twórzcie konwersacje dotyczące konkretnego klienta, zadania czy grupy. Rozmowa to podstawa sukcesu!

Alerty - ikona

Alerty

Dzięki alertom możesz mieć rękę na pulsie. Łatwy w użyciu kreator umożliwia natychmiastowe tworzenie powiadomień, które raportują status zadania, pojazdy, zasoby i działania CRM. To Ty decydujesz o grupie odbiorców powiadomień.

Raporty - ikona

Raporty

FaciliTime zapewnia wgląd w niezbędny do mierzenia sukcesy, który napędza twoją firmę i poprawia jakość usług. Będziesz mógł zdobyć klientów którzy są najbardziej opłacalne, pracowników którzy są najbardziej produktywni i w jakiś sposób materiały i sprzęt są wykorzystywane w zleceniach, serwisach. Raporty tworzone są we wszystkich możliwych sektorach: finanse, karty czasu pracy, pojazdy, śledzenie pojazdów, zlecenia, materiały i sprzęt. Raporty mogą być uruchamiane w dowolnym momencie.

Proste Planowanie Zleceń - zdjęcie systemu Facilitime

PROSTE PLANOWANIE ZLECEŃ

FaciliTime™ Serwis sprawi, że planowanie zadań i obsługa klienta staną się prostsze niż kiedykolwiek. Zarządzaj zleceniami klientów, pracą zespołu mobilnego i dokumentacją w jednej, intuicyjnej aplikacji. Pozwól zaawansowanej technologii uporządkować zlecenia w optymalnej kolejności realizacji – z uwzględnieniem godzin, czasu reakcji, stopnia zaawansowania oraz umiejętności pracownika.
Zyskaj przewagę konkurencyjną, dostarczając klientom jeszcze lepszą jakość usług. Po prostu.

ZOPTYMALIZUJ SWOJĄ PRACĘ

FaciliTime™ Serwis to elektroniczny sposób planowania, zarządzania i monitorowania dla firm zatrudniających pracowników mobilnych. Dzięki kompleksowemu systemowi do planowania, zarządzania zleceniami, pracownikami terenowymi, zasobami, flotą samochodową, magazynem czy księgowością nie będziesz musiał zajmować się ręcznym planowaniem pracy. W prosty i skuteczny sposób całkowicie zsynchronizujesz pracę biura i pracowników terenowych, zwiększając efektywność i poziom jakości świadczonych usług. Rozwój Twojej firmy z pewnością zostanie doceniony przez Klientów, co przełoży się na ilość otrzymywanych zleceń.

Optymalizacja pracy - zdjęcie systemu Facilitime
Wgląd do zleceń w czasie rzeczywistym - zdjęcie

WGLĄD DO ZLECEŃ W CZASIE RZECZYWISTYM

Oprogramowanie do obsługi zleceń FaciliTime™ Serwis zezwala na łatwe zarządzanie pracownikami w terenie. Kierownik przydziela zadania w czasie rzeczywistym i monitoruje ich wykonanie. Widzi moment przydzielenia zadania, odebrania przez Tablet, odczytania przez technika, dojazdu na miejsce, odnotowuje, kiedy zlecenie zostało rozpoczęte i zakończone. Cała historia pracy jest na wyciągnięcie ręki. Zanotowane jest każde wydarzenie wraz z lokacją GPS i szczegółowymi zapisami dotyczącymi jego wypełnienia bądź wstrzymania. Jeżeli podczas pracy serwisanta wystąpił problem i nie zdołał on dokończyć swojej pracy, zostanie to zarejestrowane w FaciliTime™, a odpowiedni personel zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji.

PROSTO DO CELU, BEZ STARTY CZASU 

FaciliTime™ Serwis jest zintegrowany z nawigacją Google Maps. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wywołać nawigację. Wskaże Twojemu mobilnemu pracownikowi najszybszą drogę do celu - bez żmudnego poszukiwania adresu klienta i stania w korkach. To sposób na skrócenie dojazdu do miejsca realizacji zlecenia i zoptymalizowanie kosztów paliwa. 

Dzień pracy technika mobilnego stanie się jeszcze bardziej produktywny!

Prosto do celu, bez straty czasu z systemem Facilitime
Pełna kontrola nad magazynem z systemem Facilitime.

PEŁNA KONTROLA NAD MAGAZYNEM

Zarządzaj gospodarką magazynową sprawnie i przejrzyście. FaciliTime™ Serwis umożliwi Ci tworzenie listy magazynów i zarządzanie stanami towarów w każdym z nich. Przeglądaj i dodawaj nowe towary, twórz ich zestawienia, wystawiaj dokumenty magazynowe i przejmij kontrolę nad dystrybucją towarów oraz pracą magazynierów. FaciliTime™ Serwis zminimalizuje ryzyko popełnienia błędów i sprawi, że zapomnisz o problemach z brakami magazynowymi.

DOKUMENTACJA ZDJĘCIOWA - WYGODNY NADZÓR

Technik na miejscu wykona zdjęcia prac – oznaczonych datą i pozycją GPS. Trafią one automatycznie do FaciliTime™ Serwis – dostęp do nich zyska i zarówno Twoje biuro jak i klient. Który dzięki temu będzie miał większą kontrolę nad postępem realizacji zlecenia, nawet jeśli nie ma go na miejscu. Czas oszczędza Twoja firma oraz zleceniodawca.

Dokumentacja zdjęciowa - Facilitime
Pozwól Klientowi trzymać rękę na pulsie dzięki Facilitime.

POZWÓL KLIENTOWI TRZYMAĆ RĘKĘ NA PULSIE

Przejrzysty system informowania o statusie zlecenia to najprostszy sposób na poprawę jakości obsługi klienta. FaciliTime™ Serwis zautomatyzuje komunikację i zapewni klientowi stały dostęp do danych, np. o nadchodzącym zleceniu, spóźnieniu technika, czasu pozostałego do doręczenia przesyłki itp. Twój klient nie musi już dzwonić, by dowiedzieć się, co z jego zleceniem. Informacje otrzyma od Ciebie automatycznie.

CZYTELNE STATYSTYKI I WYKRESY

Dane zbiorowe są niezbędne do planowania działań i oceny sytuacji firmy. Z FaciliTime™ Serwis wygenerujesz je w kilka chwil, uzyskując dostęp do potrzebnych informacji. Surowe dane zamienią się w rozbudowane, dobrze zorganizowane raporty z czytelnymi wykresami. Na ich podstawie łatwiej podejmiesz trafne decyzje biznesowe.

Czytelne statystyki i wykresy w systemie Facilitime.