Program do obsługi serwisu, program do zarządzania zleceniami

Nowe wyzwania nowa Technologia

Coraz więcej firm odchodzi od tradycyjnych metod zarządzania. O ile z papierowej dokumentacji nie da się jeszcze całkowicie zrezygnować, to jak najbardziej można przenieść organizację pracy na elektroniczną platformę. Oferowany przez nas program do zarządzania zleceniami FaciliTime™ to nowoczesna aplikacja ułatwiająca planowanie, zarządzanie oraz kontrolę pracy. Oszczędza ona nie tylko czas, ale również pieniądze, ponieważ w sprawnie funkcjonującym przedsiębiorstwie udaje się w znaczącym stopniu zredukować zbędne wydatki.

Dedykowana aplikacja to coś więcej niż zwykły elektroniczny planer. Przygotowana przez nas platforma uwzględnia potrzeby zarówno indywidualnych osób, jak i całych zespołów. Jest to program do serwisu, z licznymi funkcjami dla pracowników, kierowców, koordynatorów oraz właściciela. W jednym miejscu zebrana jest komunikacja z biurem, klientami, podwykonawcami oraz dostawcami, nie trzeba też szukać w firmowych archiwach ważnych dokumentów, bo aplikacja zapewnia do nich szybki i bezpieczny dostęp.

Co daje platforma do zarządzania firmą?

Dostarczany przez nas program do obsługi serwisu to kompletne, wszechstronne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa. W FaciliTime™ można wygodnie planować pracę, tworzyć sieć dystrybucji i rozdzielać zadania. Jest funkcja układania harmonogramów, a jeśli w trakcie realizacji zadań dojdzie do niespodziewanych zmian, aplikacja błyskawicznie nanosi poprawki i wysyła odpowiednie powiadomienia.

Nasza platforma daje dostęp do CRM, co bardzo ułatwia komunikację z klientami, nawiązywanie kontaktów biznesowych i szybkie reagowanie na pojawiające się nowe możliwości. Każda rozmowa jest rejestrowana, a informacje o klientach i partnerach można na bieżąco uzupełniać, dzięki czemu da się jeszcze lepiej przygotować ofertę biznesową. W naszej aplikacji są także specjalne dodatki do programów Microsoft Outlook i Word, co pozwala tworzyć niestandardowe, spersonalizowane wiadomości i dokumenty.

Stała kontrola nad zleceniami

Nawet w niewielkich firmach ciężko jest nadzorować wszystkie obszary nie mając dodatkowego wsparcia. Z myślą o tych wyzwaniach stworzyliśmy inteligentnego asystenta planowania. Jest to program do obsługi zleceń, uwzględniający wszelkie dane niezbędne do tego, by sprawnie rozdzielać obowiązki pomiędzy pracowników biurowych i terenowych.

Aplikacja pokazuje, jakimi zasobami firma dysponuje w danym momencie, kto może podjąć się realizacji danego zadania i jak przygotować najkrótszą trasę dojazdu do klienta. W aplikacji jest mapa pokazująca lokalizację pracowników oraz informacje o aktualnej sytuacji na drodze, jest również czat usprawniający komunikację pomiędzy pracownikami. Nie ma ryzyka, że ważne informacje zostaną przegapione, ponieważ aplikacja wysyła powiadomienia do wskazanych osób oraz wiadomości mailowe.

Wygodna i prosta obsługa

Profesjonalne narzędzie do zarządzania nie musi być skomplikowane. Stworzona przez nas aplikacja to udowadnia – jest łatwa w obsłudze, wyróżnia się czytelnym i intuicyjnym interfejsem, dostarcza praktyczne funkcje i dobrze działa na każdym urządzeniu mobilnym.

W FaciliTime™ znajdują się praktyczne szablony do tworzenia zleceń, sporym ułatwieniem pracy jest także możliwość przechwytywania niestandardowych informacji i dokumentów. Dzięki aplikacji mobilnej można wykonać całe zlecenie bez zbędnej papierkowej roboty, a jeśli w danym momencie pracownik nie ma dostępu do internetu, program przechodzi w tryb offline.

Masz pytania?

Wspieraj swoich pracowników, wzmacniaj relacje z klientami