Branże

Zarządzanie pracą w terenie

Niezależnie od tego, czy firma jest duża, czy mała, musi zapewnić swoim klientom sprawną obsługę. Nie jest to łatwe, gdy zleceń przybywa i trzeba zarządzać grupą pracowników, stąd rosnąca popularność programów do zarządzania. Są one o wiele wygodniejsze od papierowych organizerów, jest też mniejsze ryzyko, że w elektronicznej aplikacji firmowe dane zostaną bezpowrotnie utracone.

Nasza aplikacja zapewnia bardzo efektywne zarządzanie firmą usługową. Rozumiemy przy tym, że każda branża ma swoją specyfikę, dlatego przygotowaliśmy praktyczne rozwiązania dla konkretnego typu usług. Darmowe programy zazwyczaj pod tym względem nie zdają egzaminu, ponieważ brakuje im wielu przydatnych funkcji lub są one zbyt uniwersalne, bez opcji dostosowania do wymogów określonej działalności. FaciliTime™ rozwiązuje ten problem.

Pełna kontrola nad pracą w terenie

Sporym wyzwaniem dla wielu firm jest wydajne zarządzanie pracą poza biurem. Realizację takich zleceń trudniej kontrolować, to jednak można dziś zmienić, jeśli otrzyma się do dyspozycji program odpowiedzialny za zarządzanie pracownikami w terenie. Jest to specjalna platforma łącząca biuro z mobilną załogą – można za jej pośrednictwem śledzić firmową flotę oraz aktualną lokalizację pracowników.

Program pokazuje, które zadania są w trakcie realizacji, a które czekają na przydział pracownika. Użytkownicy aplikacji otrzymują alerty, jeśli sytuacja nagle się zmienia i trzeba szybko zareagować na nowe zlecenie lub problemy z wykonaniem bieżącego zadania. W naszej aplikacji jest także wbudowany wygodny czat do komunikacji między pracownikami.

Aplikacja oferująca zarządzanie pracownikami terenowymi bierze pod uwagę wymagania w wybranej branży. FaciliTime™ jest tak zaprojektowana, by dało się z jej pomocą uniknąć błędów już na etapie planowania pracy. Program sprawdza, czy harmonogram dobrze wykorzystuje zasoby ludzkie i materialne, testuje poprawność dokumentów i zapewnia kontrolę nad zespołem w terenie. Mając dostęp do takich danych można poprawić wydajność pracy i zoptymalizować firmowe wydatki.

Co jeszcze daje aplikacja?

Poza tym, że aplikacja usprawnia zarządzanie pracownikami mobilnymi, daje także możliwość wygodnego tworzenia zleceń i harmonogramu prac. W oprogramowaniu są gotowe szablony, na podstawie których można przygotować indywidualny plan działania i rozdział obowiązków. Dzięki aplikacji mniej czasu trzeba poświęcić na organizację pracy, i co ważne, program dba o to, by zlecenia się nie dublowały, a najważniejsze sprawy zostały załatwione w pierwszej kolejności. To pozwala dotrzymać terminów i wykonać usługę dokładnie według życzeń klienta, co przyczynia się do zdobywania coraz mocniejszej pozycji na rynku.

Masz pytania?

Wspieraj swoich pracowników, wzmacniaj relacje z klientami